image image image image
Propagační grafika
Banner systémy a PVC bannery
Propagační grafika
Reklamní předměty
1 2 3 4

Tvorba loga, firemní logo, logotyp

Logo, logotyp by měl být jednoduchou vizuální zkratkou společnosti, jednotlivce či události. Patří k nejdůležitějším prvkům v oblasti reklamy a propagace. Dobré logo umí prodávat a podprahově ovlivnit zákazníky. Slouží především pro zachování správného stylu a barevnosti v případě tisku na různé materiály i pro uchování loga k dalšímu použití.

Tvorba loga, firemní logo, logotyp, značka

Logo je grafický symbol, který vizuálně definuje společnost, jednotlivce či událost. Pokud však tento symbol doplníme o text (název) vznikne nám logotyp. Pokud ho navíc zaregistrujeme, získáme kombinovanou obchodní známku (trademark).

logo typ logotyp
logo
(obrazová značka)
typ
(typografická značka)
 logotyp
(kombinovaná značka)

Vytvoříme profesionální logo, logotyp

Vytvoříme Vám profesionální logo na míru dle Vaší činnosti. Samotné logo, logotyp či znak by měl mít náznak předmětu podnikání, i když v dnešní době už to nebývá tolik pravidlem. Současné značky pracují spíše s pocitovou stránkou věci, nadsázkou a grafickou stylizací. Nesmíme však zapomenout, že značka musí v první řadě zaujmout a prodat. Dobrá značka by měla být nadčasová, originální, nezaměnitelná s jinými značkami a hlavně snadno a bez problému reprodukovatelná na cokoli a v jakékoli velikosti, proto při návrhu dbáme na jeho nejširší použitelnost.

Vytvoření nového loga v profesionální kvalitě nabízíme ve 3 základních variantách - BASIC, STANDARD a PREMIUM. Tyto varianty se liší pouze v počtu vytvořených variant loga, v počtu korektur a zda je k logu vytvořen logomanuál.

Tvorba loga, logotypu - porovnání variant

 Varianty vytvoření loga, logotypu Varianta BASIC Varianta STANDARD Varianta PREMIUM
Počet vytvořených variant loga na výběr 2 4 6
Počet korektur 2 6 10
Finální logo - vektory (CDR, AI, EPS, PDF) ano ano ano
Finální logo - bitmapa (GIF, JPG, TIFF) ano ano ano
Základní logomanuál ne ne ano
Cena bez DPH 4.000 Kč 7.400 Kč 10.900 Kč

Logomanuál

Logomanuál je soupis doplňujících informací k navrženému logotypu a bývá součástí design manuálu corporate identity. Logomanuál zejména obsahuje:

  • Přesné určení barev pro RGB (zobrazení na monitoru)
  • Přesné určení barev pro CMYK a PANTONE (tisk)
  • Černobílé varianty a varianty na různých pozadích
  • Určení fontu a jeho specifik
  • Náhledy variant použití logotypů se sloganem i bez něj
  • Další speciální doporučení a doplňující informace

Redesign (modernizace)

Mění se trendy, vznikají nová odvětví a značku je nutné čas od času zmodernizovat, tak aby šla s dobou. V případě, že Vaše značka zestárla a potřebuje nový kabát nabízí naše grafické studio celkový redesign (modernizaci) nebo celkové přepracování.

Vektorizace loga

Vektorizace znamená, že pokud Vaše značka je pouze v bitmapové grafice (ve formátu .JPG, .GIF, .BMP ...) ručně ji překreslíme do vektorového formátu (formát CDR, AI, EPS, ...). Takto překreslenou značku lze následně aplikovat kamkoli a v jakékoli velikosti.

 

Vektorový formát Bitmapový formát
logo_vector logo_bitmapa

Objednávka - tvorba loga, logotypu

Pro objednání grafického vytvoření loga je nutné zaslat objednávku (e-mailem nebo přes kontaktní formulář). V objednávce je nutno uvést fakturační a kontaktní údaje, variantu vytvoření loga (Basic, Standard nebo Premium) a představu o grafické podobě vašeho nového loga. Po obdržení objednávky Vám bude zasláno potvrzení o přijetí vaší objednávky a zálohová faktura. O přijetí platby zálohy budete informováni e-mailem a zároveň obdržíte informace o zahájení prací a termínu zaslání vytvořených grafických návrhů loga.

Počet vytvořených návrhů loga se odvíjí dle zvolené varianty Basic, Standard nebo Premium. Návrhy budou odlišné podoby a zpracovány dle Vámi zaslaných podkladů. V rámci každé varianty zpracování loga máte možnost zaslat daný počet svých připomínek.

Po odsouhlasení konečné verze vašeho nového loga Vám vytvoříme logo v několika grafických formátech (CDR, AI, EPS, PDF, TIFF, GIF, JPG). E-mailem obdržíte fakturu (daňový doklad) na zbývající částku, kterou je potřeba zaplatit. Po přijetí platby Vám bude zasláno Vaše nové logo v daných grafických formátech, poštou obdržíte originál daňového dokladu.

Výše zálohy

Záloha 80% před započetím prací, po dokončení (schválení) doplatek zbylých 20%.